Trabzon DemirDöküm Isı Pompası Kampanyası

Trabzon DemirDöküm Isı Pompası Kampanyası

Isı Pompası Nedir?

Isı pompası, doğada serbest halde bulunan bedava enerjiden mahalin ısıtma/soğutma ve sıcak kullanım suyu ihtiyacı için çok az miktarda elektrik enerjisi tüketerek faydalanan bir cihazdır.

Ortalamada harcadığı 1 birim elektrik enerjisini, 3 birim doğadan aldığı serbest enerjiyle birleştirerek 4 birimlik bir enerji çıktısı sağlar. Bu sayede sağladığı enerjinin ortalama %75’ini bedavaya getirir. Herhangi bir baca gereksinimi olmadığı için doğaya atık gaz salmaz. Fosil yakıt kullanmadan çalışması ve çevreye zararlı atık salmaması ile de çevre dostudur.

Neden DemirDöküm MaxiAir Isı Pompası?

  • Üstün Teknoloji
  • Hizmet ve Ürün Kalitesi
  • Güvenli ve Hızlı Servisi
  • Anahtar Teslim Montaj

Isıtma - Soğutma ve Sıcak Su ihtiyaçlarınıza tek bir cihazla çözüm sunan DemirDöküm, Maksimum Sessiz, Üstün Teknolojiye Sahip, Çevre Dostu DemirDöküm MaxiAir Plus Isı Pompası 12 aya varan taksitlerle Trabzon Arz Isı Mühendislik DemirDöküm Yetkili Satıcı'sında sizleri bekliyor. Detaylı bilgi için bizi 0(462) 502 54 54 veya 0(501) 336 54 54 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Yeni bir kombiye ihtiyacınız var ya da evinizdeki emektar kombinizi değiştirmek istiyorsunuz...

Bu formu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun kombi seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.